top of page

WARSZTATY CERAMICZNE DLA FIRM

      Z przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę warsztatów ceramicznych, idealnych jako integracyjna impreza firmowa. Oferujemy nie tylko kreatywną rozrywkę, ale także wyjątkowe doświadczenie, które zbliży Wasz zespół.

Nasi doświadczeni instruktorzy pomogą Wam odkryć pasję do tworzenia unikalnej ceramiki. To nie tylko zabawa, ale również doskonała okazja do budowania relacji, rozwijania kreatywności oraz wspólnego przeżywania niezapomnianych chwil.

Doświadczenie, które zbliży Wasz zespół

IMG_8187 2.HEIC
IMG_0278.HEIC

Opcje Warsztatów

Lepienie

Pełna swoboda: każdy ulepi co chce i ile chce. Uczestnicy po krótkiej części teoretycznej (ok. 30 minut) dobiorą techniki lepienia do swoich projektów, ulepią własnoręcznie i ozdobią farbkami podszkliwnymi swoje prace . Do wyboru uczestników jasna i ciemna glina, farbki podszkliwne, wszystkie narzędzia i materiały. Jedynym ograniczeniem kreatywności jest czas trwania warsztatów.

Następnie prace zostaną wypalone i poszkliwione przezroczystym szkliwem przez prowadzącego.

Czas trwania: 3 godziny

Koszt: 300,00 zł / 1 osoba

Zdobienie

Każdy uczestnik dostanie naczynie z surowej gliny przygotowane przez nas wcześniej do samodzielnego zdobienia za pomocą farbek podszkliwnych i innych narzędzi:

- talerz deserowy o średnicy 21 cm

lub

- miskę o pojemności ok. 500 ml.

Następnie prace zostaną wypalone i poszkliwione przezroczystym szkliwem przez prowadzącego.

Czas trwania: 2 godziny

Koszt: 300,00 zł / 1 osoba

IMG_1423.HEIC

Usługi Dodatkowe

IMG_8175.HEIC

Przekąski Dla Uczestników

Po intensywnych warsztatach zasługujecie na chwilę relaksu. Dlatego proponujemy naszą usługę przygotowania przekąsek, które dodadzą energii i umożliwią Wam dzielenie się wrażeniami przy pysznym jedzeniu.


Cena: 50,00 zł / 1 osoba

IMG_9801.HEIC

Wynajem Sali

Nie chcecie, aby integracja skończyła się po zakończeniu warsztatów? Oferujemy wynajem przestronnej sali, gdzie możecie kontynuować rozmowy, delektować się posiłkiem i jeszcze bardziej zbliżyć się jako zespół.

 

Cena: 150,00 zł / 1 godzina

IMG_0305.HEIC

Dostawa Gotowych Prac

Dostawa gotowych prac: Na życzenie z wielką starannością i uwagą spakujemy Wasze unikatowe dzieła i dostarczymy Wasze gotowe prace prosto pod wskazany adres na terenie Warszawy. 

 


Cena: 50,00 zł

Warto wiedzieć przez rezerwacją:

- warsztaty prowadzimy w grupach od 6 do 14 osób

- woda niegazowana, kawa i herbata dla uczestników są w cenie

- rozliczenie na podstawie faktury bez VAT

- przy rezerwacji pobierana jest zaliczka w wysokości 50%, reszta płacona po zakończeniu warsztatów

- zaliczka jest zwracana przy odwołaniu rezerwacji co najmniej 7 dni przed umówionym terminem warsztatów

- dostępne metody płatności: karta, gotówka, przelew tradycyjny

- gotowe prace uczestników warsztatów są do odbioru w naszym studio (ul. Przemysłowa 31/33, 00-450 Warszawa) po około miesiącu od terminu warsztatów

DSC_6607.JPG

Kontakt

Masz pytanie? A może masz inny pomysł na program warsztatów dla integracji swojego zespołu i chcesz uzyskać indywidualną wycenę? Interesuje Cię oferta w pliku PDF? Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i dostosujemy swoją ofertę! Napisz do nas na hi@este42.com lub wypełnij formularz kontaktowy.

Thanks for submitting!

bottom of page