top of page

Frequently Asked Questions

 • Ile wynosi czas realizacji zamówienia?
  Realizacja zamówienia w przypadku produktów, które mamy na stanie, wynosi 2 dni robocze (+ ok. 2-3 dni roboczych dostawa). Jeśli w zamówieniu jest produkt, którego na stanie nie mamy, czas realizacji wydłuża się do 4-5 tygodni dla produktów ceramicznych i około 2-3 tygodnie dla akcesoriów domowych z lnu.
 • Czy robicie produkty na zamówienie według projektu klienta?
  Dla pojedynczych produktów możemy dowolnie łączyć kształty i kolory przedstawione na stronie, na przykład kształt salaterki MIDNIGHT BLUE możemy poszkliwić zestawem szkliw SALTED CARMEL. W innych przypadkach, które będą wymagać opracowania technologii, wyrobienia nowych form gipsowych, testowania szkliw i robienia kilku prototypów, zapraszam do kontaktu w sprawie indywidualnej wyceny. W takich przypadkach minimalny nakład - to 30 sztuk, a minimalny czas realizacji to 3 miesiące.
 • Czy wasza ceramika nadaje się na produkty spożywcze?
  Tak, robimy ceramikę użytkową, wszystkie produkty (oprócz wazonów i doniczek) pokrywamy szkliwami spożywczymi i wypalamy w temperaturze 1230C, następnie je testujemy. Dbamy o to, żeby nasza ceramika była piękna i praktyczna, ale przede wszystkim musi być bezpieczna :)
 • Czy wystawiacie fakturę?
  - Tak, wystawiamy! Żeby uzyskać fakturę wystarczy w komentarzu do zamówienia wpisać numer NIP firmy. Fakturę prześlemy mailowo na adres podany w zamówieniu.
 • Czy mogę zwrócić produkt?
  Tak, jeżeli produkt nie był personalizowany i nie był używany. Dla skutecznego odstąpienia od umowy wystarczy przesłanie skanu oświadczenia na nasz adres mailowy hi@este42.com i odesłanie/dostarczenie zwracanych produktów na adres siedziby ul. Dobra 9/29, 00-384 Warszawa. Produkt musi być odpowiednio zabezpieczony. Po otrzymaniu i sprawdzeniu produktów zwracamy pieniądze na konto wskazane w oświadczeniu.
 • Jakie są opcję płatności?
  - szybkie płatności przelewem lub kartą za pośrednictwem systemu PayU; - przelew tradycyjny (realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu płatności, co wydłuża, niestety, realizacje zamówienia); - gotówka lub karta w przypadku odbioru osobistego.
 • Jakie są opcje dostawy?
  Na terenie Polski: - odbiór osobisty w naszym studio niedaleko centrum Warszawy przy ul. Przemysłowej 31/33. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny/mailowy w celu umówienia się na odbiór. - wysyłka kurierem DHL lub do paczkomatów inPost, w tym przypadku dostawa wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Dostawy zagranicę wyceniamy indywidualnie, zapewniamy najtańsze i najszybsze rozwiązanie. Prosimy o kontakt mailowy w celu przedstawienia oferty.
IMG_7458.HEIC
IMG_1787.heic
bottom of page